Gårdscen oljemålning
2017-12-22
510406
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Allmogeexteriör, med figurer, otydligt signerad, olja på duk, 38x46 cm
Duksskada, krackeleringar, retuscher