Beck & Jung komposition

Beck & Jung komposition
Beck & Jung komposition

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

BECK&JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007):"Beam proof and wolt acrylic painting and computer ink plot, signerad och daterad 1981, 87x60 cm

510409

2017-12-22