Krus samt fat Kina Song

Krus samt fat Kina Song
Krus samt fat Kina Song
Krus samt fat Kina Song
Krus samt fat Kina Song
Krus samt fat Kina Song
Krus samt fat Kina Song
Krus samt fat Kina Song
Krus samt fat Kina Song
Krus samt fat Kina Song
Krus samt fat Kina Song

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MINDRE KRUS, FAT, 3 dlr., sten- samt lergods, Kina, Song (960-1279), diameter ca 6-11 cm, höjd ca 3-7 cm

Slitage, nagg

510417

2017-12-23