Bordspendyl senempiré

Bordspendyl senempiré
Bordspendyl senempiré
Bordspendyl senempiré
Bordspendyl senempiré
Bordspendyl senempiré
Bordspendyl senempiré
Bordspendyl senempiré
Bordspendyl senempiré
Bordspendyl senempiré
Bordspendyl senempiré

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSPENDYL, 1800-tal, senempire, brons, dekor med sittande kvinna, emaljerad urtavla med romerska siffror, höjd ca 46 cm

Nyckel och pendel finns, skada urtavla, smärre slitage

510418

2017-12-23