Campagnekylare på fot

Campagnekylare på fot
Campagnekylare på fot
Campagnekylare på fot
Campagnekylare på fot
Campagnekylare på fot
Campagnekylare på fot
Campagnekylare på fot
Campagnekylare på fot
Campagnekylare på fot
Campagnekylare på fot

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

CAMPAGNEKYLARE på fot, 1900-talets andra hälft, stomme i stål samt bestat trä, höjd inkl. kylare 85 cm

Bruksslitage

510436

2017-12-22