Göran Malmvall KA72 Karl Andersson
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GÖRAN MALMVALL, ´´KA72´´ vitrinskåp, 1 par, Karl Andersson & Söner, 1900-talets slut, trälamell med röd lackering, förnicklade beslag, höjd ca 202, 80x35 cm
Ställvis mindre märken och förlust av färg, mindre förlust av fanering vid botten av benen
510446
2017-12-27