Biljardspel
Vollendet
2017-12-23
510455
| Höchstes Gebot | 2 400 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
BILJARDSPEL, 1900-talets första hälft, Nordiska kompaniet, med fyra köer och klot, skyltmärkt NK, ca 73x133 cm
Slitage, ytskador