Skålar fat mm Japan

Skålar fat mm Japan
Skålar fat mm Japan
Skålar fat mm Japan
Skålar fat mm Japan
Skålar fat mm Japan
Skålar fat mm Japan
Skålar fat mm Japan
Skålar fat mm Japan
Skålar fat mm Japan
Skålar fat mm Japan
Skålar fat mm Japan
Skålar fat mm Japan
Skålar fat mm Japan
Skålar fat mm Japan

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅLAR, med lock, 9 st, MINDRE FAT, 5+8 st, ASKAR, med lock, 2 st, Japan, 1900-talets andra hälft, delvis lackarbeten

Ytslitage, skador

510458

2017-12-23