Göran Malmvall KA72 hyllskåp 1 par Karl Andersson

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖRAN MALMVALL, ´´KA72´´ hyllskåp, 1 par, Karl Andersson & Söner, 1900-talets slut, trälamell med mahogny fanering, förnicklade beslag, höjd ca 202, 40x33 cm

Ställvis mindre märken och repor, ställvis något blekt

510463

2017-12-29