Omega fickur svaonett 18 k guld
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
OMEGA, fickur, savonett, 18 k guld, 1920-tal, plexiglas, vitemaljerad urtavla, arabiska siffror, subsekund, innerboett i metall, verknr. 5202392, boettnr. 6451764, diameter 52 mm, total vikt ca 104,3 g
Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, smärre bucklor
510465
2017-12-23