Trädgårdsurnor
Closed
2017-12-23
510471
| Sold for | 4 800 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, 1900-tal, svartmålad gjutjärn, höjd ca 33 cm
Slitage och färgbortfall, en med upptagna hål.