Eldhundar smide
Closed
2017-12-23
510473
| Sold for | 400 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
ELDHUNDAR, 1 par, smide, 1900-talets andra hälft, längd ca 45 cm, höjd 44 cm
Slitage