Eldhundar smide

Eldhundar smide
Eldhundar smide
Eldhundar smide
Eldhundar smide
Eldhundar smide
Eldhundar smide

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ELDHUNDAR, 1 par, smide, 1900-talets andra hälft, längd ca 45 cm, höjd 44 cm

Slitage

510473

2017-12-23