Lennart Jansson karmstolar Rydéns Interiör 6 st
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LENNART JANSSON, karmstolar, 6 st, Rydéns Interiör, stämplade till undersidan, daterade 1990, röd lackerade, tyg klädsel, sitthöjd ca 45 cm
Slitage, repor, märken, fläckar, tyget är ganska slitet, ställvis förlust av färg, några är något ostadiga
510519
2017-12-23