Lennart Jansson karmstolar Rydéns Interiör 6 st

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LENNART JANSSON, karmstolar, 6 st, Rydéns Interiör, stämplade till undersidan, daterade 1990, röd lackerade, tyg klädsel, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, repor, märken, fläckar, tyget är ganska sliten, ställvis förlust av färg, några är något ostadiga

510520

2017-12-28