Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GUSTAFSBERG, ytterfoder med fat, 1800-talets slut, majolika, i botten märkta Gustafsberg, totalhöjd ca 23, fatets diameter 30 cm
Botten med kork, lagat ben, avlagringar, krackelerad
510522
2017-12-23
Gör en kostnadsfri värdering här