Gustafsberg ytterfoder med fat

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUSTAFSBERG, ytterfoder med fat, 1800-talets slut, majolika, i botten märkta Gustafsberg, totalhöjd ca 23, fatets diameter 30 cm

Botten med kork, lagat ben, avlagringar, krackelerad

510522

2017-12-23