wolfgang Hutter

wolfgang Hutter
wolfgang Hutter
wolfgang Hutter
wolfgang Hutter
wolfgang Hutter
wolfgang Hutter
wolfgang Hutter
wolfgang Hutter
wolfgang Hutter
wolfgang Hutter

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WOLFGANG HUTTER (f 1928): Die Zauberflöte, 1974, mapp med 10 st. färglitografier samt 7 st. etsningar, signerade samt numrerade, bladstorlek ca 60x67 cm

fodral något skadat

510533

2017-12-28