Armband design Antonio Pineda

Armband design Antonio Pineda
Armband design Antonio Pineda
Armband design Antonio Pineda
Armband design Antonio Pineda
Armband design Antonio Pineda
Armband design Antonio Pineda

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ARMBAND, sterlingsilver och obsidian, design Antonio Pineda, 1940-tal, längd ca 21 cm, höjd 2,5 cm, stämplat "RTA Hecho en Mexico DE33 11PY silver 970", vikt ca 107,9 g

510538

2017-12-25