Oljemålning hamn

Oljemålning hamn
Oljemålning hamn
Oljemålning hamn
Oljemålning hamn

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JENS KONGSHAMMER (Danmark, 1884-1954) : Motiv av Stockholms stadshus, signerad, olja på duk, uppfodrad på pannå, ca 41x32 cm

510555

2017-12-23