Matservis Kunglig Dansk

Matservis Kunglig Dansk
Matservis Kunglig Dansk
Matservis Kunglig Dansk
Matservis Kunglig Dansk
Matservis Kunglig Dansk
Matservis Kunglig Dansk
Matservis Kunglig Dansk
Matservis Kunglig Dansk

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ROYAL COPENHAGEN, porslin, "Musselmalet", helblond, bestående av: 12 mattallrikar (#1084), 7 djupa tallrikar (#1078), 9 förrättallrikar (#1085), 14 djupa dessertallrikar (#1085), 4 uppläggningsfat i olika storlekar (#1056, #1147, #1148, #1149)

Gula lagningar:endast 13 st utan skador och lagningar

510562

2017-12-23