Axel Fridell torrnål

Axel Fridell torrnål
Axel Fridell torrnål
Axel Fridell torrnål
Axel Fridell torrnål

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL FRIDELL (1894-1935): "Old Garden Chelsea", signerad A Fridell, signerad i plåten, etsning, ca ca 30x20 cm
HASKELL: Haskell 257, II état

Gulnad

510571

2017-12-23