Albert Johansson oljemålning
Closed
2017-12-23
510581
| Sold for | 9 600 SEK |
| Estimate | 12 000 SEK |
ALBERT JOHANSSON (1926-1998), "Konception I",
signerad och daterad a tergo Albert Johansson 1986, olja på pannå, ca 92x122 cm