Lucien Moretti oljemålning
Vollendet
2017-12-23
510597
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
LUCIEN PHILIPPE MORETTI (1922-2000): Caféscen, signerad L P Moretti, olja på duk, ca 73 x 92 cm