Lucien Moretti oljemålning

Lucien Moretti oljemålning
Lucien Moretti oljemålning
Lucien Moretti oljemålning
Lucien Moretti oljemålning
Lucien Moretti oljemålning
Lucien Moretti oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LUCIEN PHILIPPE MORETTI (1922-2000): Caféscen, signerad L P Moretti, olja på duk, ca 73 x 92 cm

510597

2017-12-23