Salonggrupp gustaviansk stil

Salonggrupp gustaviansk stil
Salonggrupp gustaviansk stil
Salonggrupp gustaviansk stil
Salonggrupp gustaviansk stil
Salonggrupp gustaviansk stil
Salonggrupp gustaviansk stil
Salonggrupp gustaviansk stil
Salonggrupp gustaviansk stil
Salonggrupp gustaviansk stil
Salonggrupp gustaviansk stil
Salonggrupp gustaviansk stil
Salonggrupp gustaviansk stil
Salonggrupp gustaviansk stil
Salonggrupp gustaviansk stil
Salonggrupp gustaviansk stil
Salonggrupp gustaviansk stil
Salonggrupp gustaviansk stil
Salonggrupp gustaviansk stil
Salonggrupp gustaviansk stil
Salonggrupp gustaviansk stil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SALONGSGRUPP, 8 dlr, 1900-tal, gustaviansk stil, träskuren dekor, grålackerad, bestående av karmstolar, 1 par, soffa, 4 stolar, bord med stenskiva, sitthöjd ca 41-43, soffans längd 180, bordets mått höjd 70 90x70 cm

Slitage, märken, färgbortfall, klädsel med skador och fläckar, delvis avikande klädsel

510616

2017-12-23