Salonggrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SALONGSGRUPP, 8 dlr, 1900-tal, gustaviansk stil, träskuren dekor, grålackerad, bestående av karmstolar, 1 par, soffa, 4 stolar, bord med stenskiva, sitthöjd ca 41-43, soffans längd 180, bordets mått höjd 70 90x70 cm
Slitage, märken, färgbortfall, klädsel med skador och fläckar, delvis avikande klädsel
510616
2017-12-23