Bordspendyl nyrokoko
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSPENDYL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgylld metall, krönt av mansfigur till höst, emaljerad urtavla med romerska siffror, höjd ca 40 cm, pendel och klocka medföljer
Attribut saknas
510618
2017-12-23