Bordspendyl nyrokoko

Bordspendyl nyrokoko
Bordspendyl nyrokoko
Bordspendyl nyrokoko
Bordspendyl nyrokoko
Bordspendyl nyrokoko
Bordspendyl nyrokoko
Bordspendyl nyrokoko
Bordspendyl nyrokoko

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgylld metall, krönt av mansfigur till höst, emaljerad urtavla med romerska siffror, höjd ca 40 cm, pendel och klocka medföljer

Attribut saknas

510618

2017-12-23