Oidentifierad konstnär motiv från tullgarn

Klubbat för:

3 800 SEK

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Tullgarns slott i månsken, olja på pannå/kartong, ca 21x26 cm

Färgbortfall, ytskador, del av ramen saknas

510623

2017-12-24