Klubbat för:
3 800 SEK
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Tullgarns slott i månsken, olja på pannå/kartong, ca 21x26 cm
Färgbortfall, ytskador, del av ramen saknas
510623
2017-12-24