Ytterfoder Japan brons

Ytterfoder Japan brons
Ytterfoder Japan brons
Ytterfoder Japan brons
Ytterfoder Japan brons
Ytterfoder Japan brons
Ytterfoder Japan brons
Ytterfoder Japan brons
Ytterfoder Japan brons
Ytterfoder Japan brons
Ytterfoder Japan brons
Ytterfoder Japan brons
Ytterfoder Japan brons

Klubbat för:

800 SEK

3 000 SEK

YTTERFODER, brons, Japan, 1900-talets början, klotformat, dekor i relief av drake, höjd ca 24 cm, diameter ca 22 cm

Slitage, bristning

510628

2017-12-26