Klubbat för:
800 SEK
3 000 SEK
YTTERFODER, brons, Japan, 1900-talets början, klotformat, dekor i relief av drake, höjd ca 24 cm, diameter ca 22 cm
Slitage, bristning
510628
2017-12-26