Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATGRUPP, 9 dlr, George Hensher, fanerad med mahogny, bestående av: matbord, 8 stolar, bordets höjd 75, 177x120, 1 iläggskiva á 54, sitthöjd 46 cm
Slitage, fläckar, repor, märken
510633
2017-12-24
Gör en kostnadsfri värdering här