Matgrupp George Hensher

Matgrupp George Hensher
Matgrupp George Hensher
Matgrupp George Hensher
Matgrupp George Hensher
Matgrupp George Hensher
Matgrupp George Hensher
Matgrupp George Hensher
Matgrupp George Hensher
Matgrupp George Hensher
Matgrupp George Hensher

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MATGRUPP, 9 dlr, George Hensher, fanerad med mahogny, bestående av: matbord, 8 stolar, bordets höjd 75, 177x120, 1 iläggskiva á 54, sitthöjd 46 cm

Slitage, fläckar, repor, märken

510633

2017-12-24