Johannes Gebhard, akvarell

Johannes Gebhard, akvarell
Johannes Gebhard, akvarell
Johannes Gebhard, akvarell
Johannes Gebhard, akvarell

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHANNES GEBHARD (Finland, 1894-1976): Kesää, sign. Joh. Gebhard.-72, akvarell, 54,5x36,5 cm

510637

2017-12-24