Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ALAIN BERK-WITZ (född 1953): Komposition, signerad Alain Berk-Witz, 7/99, färgetsning, bladmått ca 50x62 cm
510643
2017-12-24
Gör en kostnadsfri värdering här