Sideboard George Hensher

Sideboard George Hensher
Sideboard George Hensher
Sideboard George Hensher
Sideboard George Hensher
Sideboard George Hensher
Sideboard George Hensher
Sideboard George Hensher
Sideboard George Hensher

Klubbat för:

3 800 SEK

2 500 SEK

SIDEBOARD, George Hensher, fanérad med mahogny, beslag i mässing, höjd ca 85, 148x39 cm, nyckel finns

Smärre slitage, märken, repor

510646

2017-12-24