Klubbat för:
3 800 SEK
2 500 SEK
SIDEBOARD, George Hensher, fanérad med mahogny, beslag i mässing, höjd ca 85, 148x39 cm, nyckel finns
Smärre slitage, märken, repor
510646
2017-12-24