Linda Lysell oljemålning
Valmis
2017-12-24
510662
| Korkein tarjous | 3 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
LINDA LYSELL (född 1947): Komposition med flicka, signerad Linda Lysell, olja på duk, ca 69x84 cm