Linda Lysell oljemålning

Linda Lysell oljemålning
Linda Lysell oljemålning
Linda Lysell oljemålning
Linda Lysell oljemålning
Linda Lysell oljemålning
Linda Lysell oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LINDA LYSELL (född 1947): Komposition med flicka, signerad Linda Lysell, olja på duk, ca 69x84 cm

510662

2017-12-24