Birgit Forsell oljemålning
Valmis
2017-12-28
510676
| Korkein tarjous | 7 800 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
BIRGIT FORSELL (1909-2003): Dansöser, signerad och daterad Birgit Forsell 1958, olja på duk, ca 54x49 cm