Birgit Forsell oljemålning

Birgit Forsell oljemålning
Birgit Forsell oljemålning
Birgit Forsell oljemålning
Birgit Forsell oljemålning
Birgit Forsell oljemålning
Birgit Forsell oljemålning

Klubbat för:

7 800 SEK

2 500 SEK

BIRGIT FORSELL (1909-2003): Dansöser, signerad och daterad Birgit Forsell 1958, olja på duk, ca 54x49 cm

510676

2017-12-28