Soffa The Furniture House
Valmis
2017-12-25
510691
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
SOFFA, The Furniture House, Stockholm, 2010-tal, 3-sits, rak modell med lösa plymåer, klädsel i beige linnetextil, svartlackerat träunderrede, längd ca 205 cm
Bruksslitage