Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LAURA ASHLEY, soffa, 1990-tal, röd textilklädsel, två lösa sittplymåer samt fyra ryggkuddar, fällbara sidor, på hjultrissor, längd ca 202 cm, djup ca 102 cm
Smärre bruksslitage
510719
2017-12-24
Gör en kostnadsfri värdering här