Taburetter Karl Johan
Valmis
2017-12-24
510720
| Korkein tarjous | 500 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
TABURETTER, 1 par, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérade i mahogny, stoppade sitsar, randig klädsel, sitthöjd ca 44 cm
Senare klädsel, smärre ytskador, klädsel med fläckar