Fåtölj
Closed
2017-12-27
510787
| Sold for | 1 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
FÅTÖLJ , 1900-talets andra hälft, rödbrunt skinnklädsel, fåtöljen etikettmärkt "Stjernmöbler Herrljunga Sweden", sitthöjd ca 44 cm,
Bruksslitage