Fåtölj
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
FÅTÖLJ , 1900-talets andra hälft, rödbrunt skinnklädsel, fåtöljen etikettmärkt "Stjernmöbler Herrljunga Sweden", sitthöjd ca 44 cm,
Kuntoraportti
Bruksslitage
510787
Päivämäärä:
2017-12-27