Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

FÅTÖLJ , 1900-talets andra hälft, rödbrunt skinnklädsel, fåtöljen etikettmärkt "Stjernmöbler Herrljunga Sweden", sitthöjd ca 44 cm,

Kuntoraportti

Bruksslitage

510787

Päivämäärä:

2017-12-27