Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
IKON/DIARAMA, 1900-tal, Östeuropa, Madonna med barnet, tryckt dekor, applikationer i metall och färgat papper, kyrillisk skrift, höjd ca 24, 20x6,5 cm
Blekt, skador
510789
2017-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här