Ikon

Ikon
Ikon
Ikon
Ikon
Ikon
Ikon

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IKON/DIARAMA, 1900-tal, Östeuropa, Madonna med barnet, tryckt dekor, applikationer i metall och färgat papper, kyrillisk skrift, höjd ca 24, 20x6,5 cm

Blekt, skador

510789

2017-12-27