Helmer Osslund, Aftonstämning

Helmer Osslund, Aftonstämning
Helmer Osslund, Aftonstämning
Helmer Osslund, Aftonstämning
Helmer Osslund, Aftonstämning
Helmer Osslund, Aftonstämning
Helmer Osslund, Aftonstämning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

HELMER OSSLUND (1866-1938): ´´Faxälven´´, signerad Helmer Osslund, olja på duk fäst på pannå, ca 26x35 cm

Färgbortfall

510791

2017-12-29