Sabel

Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SABEL, sannolikt Frankrike, fäste i mässing, längd ca 90 cm

Skador, lagning, balja saknas

510802

2017-12-25