Inge Schiöler, Landskapsmotiv

Inge Schiöler, Landskapsmotiv
Inge Schiöler, Landskapsmotiv
Inge Schiöler, Landskapsmotiv
Inge Schiöler, Landskapsmotiv
Inge Schiöler, Landskapsmotiv
Inge Schiöler, Landskapsmotiv

Klubbat för:

13 000 SEK

12 000 SEK

INGE SCHIÖLER (1908-1971): Landskapsmotiv signerad Schiöler, olja på duk, ca 40,5x44,5 cm

510804

2017-12-25