Kvinnoporträtt 1700-tal

Kvinnoporträtt 1700-tal
Kvinnoporträtt 1700-tal
Kvinnoporträtt 1700-tal
Kvinnoporträtt 1700-tal

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WILLIAM HOGARTH, hans krets (1700-tal): Kvinnoporträtt, olja på duk, ca 66x55 cm

Samtida inskription på dukens baksida "M. Jane Dell"

Oramad, skador

510805

2017-12-28