Erik Tryggelin oljemålning
Valmis
2017-12-25
510807
| Korkein tarjous | 15 500 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
ERIK TRYGGELIN (1878-1962): Torsgatan Stockholm, signerad, daterad januari 1911, olja på duk, ca 23 x 30 cm