Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ERIK TRYGGELIN (1878-1962): Torsgatan Stockholm, signerad, daterad januari 1911, olja på duk, ca 23 x 30 cm
510807
2017-12-25
Gör en kostnadsfri värdering här